“Te Linda” këtë javë sjell receta të reja nga Korça

22 April 2019 22:11

Këtë javë emisioni “Te Linda” në KTV, nga qyteti i bukur i Korçës na sjell disa receta të reja.

Trahana, krem nga patëllxhani, mish viçi me salcë limoni, qofte gënjeshtare si dhe ëmbëlsira me petë të bakllavasë dhe shije portokalli.

Emisionin “Te Linda”, mund ta ndiqni nga e hëna në të premte në orën 08:00 dhe 17:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme