“Te Linda” këtë javë vjen me receta të reja

“Te Linda” këtë javë vjen me receta të reja

09 December 2018 21:08

Këtë javë emisioni “Te Linda” në KTV do të sjellë pite të shpejtë me spinaq dhe kërpudha, bollgur me spinaq dhe shije turmerik, file pule me shije të salcës gjenoveze me shumë perime, si dhe për fundvit një ëmbëlsirë e shpejtë dekorative me shije lajthie dhe çokollate.

Te Linda” në Kohavision mund ta ndiqni nga e hëna në të premte në orën 08:00 si dhe pasdite në orën 17:40.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme