“Mrekullia 2” – Lindja e bebes

06 December 2019 16:36

Në episodin e parë të sezonit të dytë të emisionit edukativ, “Mrekullia” në KTV, mund të mësoni për lindjen e bebes, si dhe se si duhet vepruar në ditët e para të pas lindjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme