Episodi 5 - Amniocenteza dhe rëndësia e bërjes së saj

03 May 2019 10:04

Në episodin e pestë të emisioni “Mrekullia” në KTV, do të mund të kuptoni më shumë për amniocentezën dhe rëndësinë e bërjes së saj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme