Nënshkruhet kontrata për rregullimin e problemeve të ujit në lagjen “Mati 2” në kryeqytet Foto: Ilustrim/Koha

Nënshkruhet kontrata për rregullimin e problemeve të ujit në lagjen “Mati 2” në kryeqytet

15 August 2019 12:45

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Facebook, ka thënë se është nënshkruar kontrata që rregullon problemet me ujë të pijshëm në lagjen “Mati 2”.

“Është nënshkruar kontrata për rregullimin e problemit të ujit në lagjen Mati 2 në afërsi të rezervuarëve të ujësjellësit. Kjo pjesë ka pas probleme me furnizim dhe me projektin tashmë të nënshkruar do të rregullohet furnizimi dhe kyçjet individuale”, ka shkruar Ahmeti.

Këtu gjeni kontratën e publikuar nga kryetari Ahmeti. 

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme