Lifestyle

Çfarë ndihmon për t'i kaluar më lehtë ditët e nxehta të verës

parashikimi i motit
 

Stina e verës shoqërohet me një qëndrim më të gjatë në diell, pranë detit ose pishinës.

Moti i nxehtë dhe aktiviteti fizik kanë një efekt dehidratues për organizmin.