Aliu sjell koleksionin e ri me shumë ngjyra

25 March 2019 20:18

I talentuar, kreativ dhe detajist.

Këto janë disa nga elementet që e dallojnë kreatorin, Arbnor Aliu.

Koleksioni më i ri i Arbnorit dedikuar maturanteve dhe semi-maturanteve është pritur me kritika pozitive.

Tre vjetët e fundit kanë qenë më intensivet për Arbnor Aliun, i cili ka sjellë koleksione të njëpasnjëshme, që janë veshur edhe nga emra të njohur të skenës publike.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme