Aeroportet e Berlinit ndër më të këqijtë në botë

Aeroportet e Berlinit ndër më të këqijtë në botë

04 April 2018 15:55

Berlini ka disa nga aeroportet më të urryera në botë. Megjithatë, Gjermania mbetet nga vendet më të mira për sa u përket aeroporteve të preferuara të udhëtarëve.

Më shumë se 50 mijë pasagjerë votuan mbi atë se cili duhet konsideruar aeroporti më i keq, dhe më i miri në botë.

Aeroportet u vlerësuan në bazë të pastërtisë, shërbimit të përgjithshëm, restoranteve, qendrave tregtare dhe zonave të pritjes.

5 aeroportet më të këqinj:

Casablanca (CMN), Marok

Rome-Ciampino (CIA), Itali

Berlin-Tegel (TXL), Gjermani

Berlin-Schönefeld (SXF), Gjermani

Aeroportni London-Luton, Britani e Madhe. 

Komentet

Shto koment

Të ngjashme