Lëmsh

Testi i vozitjes: Gruaja i bie shtyllës dhe rrokulliset me veturë

 

Një 63-vjeçare në Argjentinë ka humbur kontrollin e veturës gjatë testit praktik të vozitjes.

Kamerat kanë kapur momentin kur ajo e përplas veturën në një shtyllë.