Lëmsh

Trup të formuar për dy ditë, britaniku gjen “ilaçin”

 

Për ta formësuar trupin për dy ditë, një britanik e ka gjetur “zgjedhjen”, raportoi DailyMail të hënën.

Ai e ka vizatuar punuar një tatuazh perfekt dhe e ka vendosur në bark, në mënyrë që të duket si formë e barkut.