Lëmsh

Ylli i TikTokut blen gabimisht divan 100 mijë dollarësh, kërkon ndihmë

 

Një video e yllit të TikTokut, Quenlin Blackwell u bë virale pasi ajo shihet teksa qan dhe tregon se si e kishte blerë "rastësisht" një divan prej 100,000 dollarësh.

“Jam gati të çmendem”, dëgjohet ajo duke thënë në klipin i cili është parë pothuajse 7 milionë herë.