Lëmsh

Një burrë përleshet me kangurin në Australi

 

Një ngjarje e pazakontë është xhiruar në Uellsin e Ri Jugor në Australi, ku një burrë përleshet me kangurin.

Sipas videos që është bërë virale në rrjetet sociale, kanguri sulmon burrin dhe ky pasi e sheh që nuk mund t’ia mbathë, merr një shkop që e gjen afër dhe nis të përleshet me kangurin e madh.