Lëmsh

Gruaja e rrah brutalisht ngacmuesin seksual në Brazil [VIDEO]

 

Një burrë në Brazil e ngacmoi seksualisht një grua dhe kjo mjaftoi që ajo të shpërthejë. Sipas videos së publikuar, gruaja ia dha “mësimin e duhur”, duke e grushtuar pandërprerë për disa çaste.

Siç shkruan "DailyMail" të mërkurën, burri e preku gruan e quajtur Mirami, që po qëndronte ulur në një lokal, ndërsa ajo u ngrit me shpejtësi dhe me njërën dorën e mbante burrin, e me tjetrën e godiste fort në kokë.