Lëmsh

Gjenden më shumë se 100 gjarpërinj në shtëpinë ku u gjet i vdekur një burrë në SHBA

 

Autoritetet kanë larguar të enjten më shumë se 100 gjarpërinj nga një shtëpi në qarkun Charles pasi një burrë u gjet i vdekur brenda, thanë zyrtarët në Maryland të SHBA-së.

Oficerët iu përgjigjën një thirrjeje rreth orës 6 pasdite. Të mërkurën pasi një fqinj shkoi për të kontrolluar burrin dhe e pa atë të shtrirë pa ndjenja në dysheme, thirri autoritetet për ndihmë, tha policia.