Lëmsh

Momenti kur dy policë në Argjentinë shpëtojnë 3-vjeçaren që nuk po merrte frymë

Foto: Daily Mail
 

Një vogëlushe tri-vjeçe është shpëtuar nga dy policë derisa kishte probleme me frymëmarrjen dhe po mbytej krah nënës së saj në një rrugë të Argjentinës.

Në pamjet e publikuara në Daily Mail, shihen dy policë teksa shohin vogëlushen në gjendje kritike dhe nxituan për ta shpëtuar atë.