Lëmsh

Hajduti në Egjipt arrestohet pasi shfaqi fytyrën në transmetim direkt gjatë vjedhjes

 

Përdoruesit e rrjeteve sociale në Egjipt e kanë quajtur një hajdut që e shfaqi fytyrën e tij në lidhje direkte derisa po vidhte një telefon nga një gazetar si “hajduti më i lezetshëm në Egjipt”, shkruan BBC.

Mahmoud Ragheb, një reporter i faqes së lajmeve “Youm7”, po transmetonte drejtpërdrejt një raport në mediat sociale, kur hajduti kaloi me motoçikletë dhe ia kapi telefonin.