Lëmsh

Një grua në Bolivi has në gishtin e njeriut teksa hante hamburger

Foto: Ilustrim
 

Rasti i një gruaje që gjeti një gisht njeriu brenda hamburgerit që kishte blerë në dyqan të ushqimit të shpejtë në qytetin e Bolivisë, Santa Cruz, ka ndezur polemika të forta në këtë vend, ndërsa autoritetet kanë nisur një hetim, kanë raportuar mediat lokale, përcjell “Market Research Telecast”.

Sipas ankesës së bërë të dielën, ngjarja ndodhi në një pikë të zinxhirit të restoranteve Hot Burger. Gruaja tha se pasi hëngri disa kafshata, ndjeu diçka të fortë në gojën e saj dhe u befasua në mënyrë të pakëndshme kur kuptoi se ishte një gisht njeriu.