Lëmsh

Ronaldo, futbollisti i parë që pritet të bëhet miliarder

Foto: Daily Mail
 

Cristiano Ronaldo ka ulur pagën e tij për të ndihmuar skuadrën e tij pas krizës ekonomike që i ka kapluar klubet.

Por, përkundër kësaj, ylli portugez vazhdon të jetë futbollisti me i kërkuar dhe i paguar në fushën e marketingut.