Lëmsh

Binjakët i shprehin dashurinë njëri-tjetrit, mahnitet nëna

 

Nëna e re e dy djemve binjakë ka treguar sa shumë është emocionuar kur ka parë një video e cila ka filmuar gjatë natës dy fëmijët e vegjël që luajnë dhe argëtohen me njëri-tjetrin teksa ngrihen në këmbë në buzë të krevatit të tyre.

Laura Dalton, 28 vjeçe nga Ellon, Aberdeenshire, sapo kishte vendosur vëllezërit 18 muajsh Jakob dhe Noah Cantlay në gjumin e pasdites javën e kaluar, kur edhe është afruar në ekran për të parë nëse ata po flinin apo jo.