Udhëtari kapet duke tharë çorapet në dritaren e aeroplanit gjatë fluturimit

Udhëtari kapet duke tharë çorapet në dritaren e aeroplanit gjatë fluturimit

23 October 2019 18:36

Kur jeni duke bërë një udhëtim të gjatë me aeroplan dhe afër jush është ulur një fëmijë, mund të jetë një ankth i madh por duket se edhe disa të rriturve nuk mund t’iu besohet.

Një udhëtar në një fluturim së fundmi i tmerroi udhëtarët e tjerë pasi këtë fluturim ai e përdori si një mundësi për të tharë çorapet e tij duke i varur ato në dritaren e vogël të aeroplanit, shkruan “The Mirror” , transmeton Koha.net.

 

 

Fotografia e cila tregon këtë ndodhi është postuar në llogarinë “Passenger Shaming”, në Instagram, e cila ka 1 milion ndjekës.

Po ashtu, fotografia e cila ka marrë 5,000 pëlqime e 160 komente, mbanë mbishkrimin sarkastik: “Duke tharë rrobat e mia rrugës për në LA këtë fundjavë!”.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme