Si ta krijojmë një dele prej pambuku

Si ta krijojmë një dele prej pambuku

05 October 2019 22:44

Në rubrikën Punëdore te "Programit Fluturues të Fëmijëve" në KTV është prezantuar hap pas hapi se si mund te krijohet një dele prej pambuku.

Është fare e lehtë, duhet të keni një letër të bardhë, një laps, një ngjitës dhe pambuk.

Më poshtë mund ta shikoni se si bëhet një dele prej pambuku.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme