Ylli i Premier Ligës ndëshkohet me të verdhë pasi e puthë kundërshtarin në hundë Foto: Reuters

Ylli i Premier Ligës ndëshkohet me të verdhë pasi e puthë kundërshtarin në hundë

13 April 2019 21:34

Në ndeshjen e sotme ndërmjet Burnleyt dhe Cardiff Cityt ndodhi një skenë aspak e zakonshme në fushën e gjelbër.

Sulmuesi i Byrnleyt, Ashley Barnes e puthë në hundë dy herë kundërshtarin e tij Joe Bennett, transmeton Koha.net.

Gjyqtari Mike Dean i ndëshkoi që të dy me karton të verdhë për shkak të kësaj përplasje.

Më poshtë mund ta shikoni këtë moment.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme