Serbja këndon këngën e Remzie Osmanit, Salvini bën simbolin e shqiponjës

Serbja këndon këngën e Remzie Osmanit, Salvini bën simbolin e shqiponjës

13 April 2019 13:48

Shumë fëmijë janë filmuar nga prindërit e tyre, duke kërcyer me siglën hyrëse dhe baletin e emisionit “Stop”.

Një qytetare serbe është filmuar në automjetin e saj, duke kënduar këngën e Remzie Osmanit.

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini është shfaqur në një foto duke bërë shenjën e shqiponjës. /tvklan.al

Komentet

Shto koment

Të ngjashme