Blerta Deliu dhe Florent Boshnjaku, sonte në “Talk”

Blerta Deliu dhe Florent Boshnjaku, sonte në “Talk”

27 January 2018 16:34

Emisioni “Talk” në KTV vjen sonte me edicionin më të ri. Të ftuar janë deputetja Blerta Deliu dhe kompozitori i njohur, Florent Boshnjaku.

Deputetja Deliu është protagoniste e rubrikës “Biografi në numra” dhe përmes përzgjedhjes që ka bërë ka treguar disa nga ngjarjet më të rëndësishme në jetën dhe karrierën e saj.

Ndërkaq, kompozitori Boshnjaku në një intervistë të gjatë në studio ka folur për muzikën tonë në përgjithësi dhe atë se pse ka mungesë të kompozitorëve tek ne.

“Talk”-un mund ta ndiqni sonte nga ora 20:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme