Më 28 e 29 janar, “Rojet e Taxhit” nga Tirana në TKK në Prishtinë

Më 28 e 29 janar, “Rojet e Taxhit” nga Tirana në TKK në Prishtinë

25 January 2018 12:11

Nga Teatri Kombëtar i Kosovës bëhet e ditur se më 28 e 29 janar në skenën e tij do të luhet shfaqja mysafire nga Tirana e Bash-Art dhe Teatri Kombëtar Eksperimental.

Shfaqja "Rojat e Taxhit" nga Rajiv Joseph, me regjia të Altin Bashës do të jetë shfaqje mysafire për dy net rresht, theksohet në njoftimin e TKK-së.

"Rojat e Taxhit" do të shfaqet nga ora 20:00.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme