Kulturë

Adriana Matoshi, sonte në “Talk”

 

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi, është sonte mysafire në emisionin “Talk”.

Ajo kohëve të fundit është duke u pëlqyer mjaft shumë me rolin e Sasës tek Seriali “O sa mirë”. Andaj, në këtë intervistë ajo ka folur më shumë për këtë rol, por edhe shumëçka tjetër rreth karrierës dhe jetës private.