Kulturë

KOHA nga koncerti i Rita Orës, në Kullën e Eiffelit

 

Tashmë dihet që këngëtarja Rita Ora është çdoherë gati për t’iu bashkuar iniciativave inovatore në skenën muzikore. Ora është e para artiste që në bashkëpunim me “Melrose Media” po nis serinë muzikore të titulluar “Iconic People in Iconic Places” (Njerëz ikonikë në vende ikonike), që do të mbahet në natën finale të “Paris Fashion Week”.

Para pak minutash ka nisur transmetimi premierë i koncertit të saj në të cilin interpreton live në një performancë mahnitëse nga Kulla e Eiffelit në Paris. KOHA ka prerë biletë për këtë dhe do të sjellë detajet.