“Poldark” për kontrabandën me armë

“Poldark” për kontrabandën me armë

01 December 2019 20:10

Demelza zbulon se francezët po kontrabandojnë armë në Cornwall.

Ross është i vendosur të marrë hak ndaj Merceron dhe Hanson për inkuadrimin e Nedit. Caroline i vendos mënjanë pasiguritë e saj për të mbështetur betejën e Kittyit kundër Merceronit.

Episodi i shtatë i serisë britanike pritet të sjellë edhe zhvillime të tjera mes rivalëve Ross dhe George.

Seria britanike “Poldark” vjen në transmetim çdo të hënë nga ora 20:00 vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme