29 aksidente, mbi 900 gjoba të shqiptuara në 24 orët e fundit në Kosovë Foto: Driton Paçarada / KD

29 aksidente, mbi 900 gjoba të shqiptuara në 24 orët e fundit në Kosovë

16 September 2019 11:27

29 aksidente kanë ndodhur në 24 orët e fundit në Kosovë.

Sipas statistikave të përgjithshme të Policisë, 16 aksidente ishin me lëndime dhe 13 pa të lënduar.

Ndërkaq Policia ka shqiptuar 912 gjoba në trafik, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

sabiti18/09/2019 11:49

ne cdo dite po degjojme se po shqiptohen rreth 1000 gjoba. Gjate nje viti po bejne rreth 365000 gjoba, qe po i bie qe cdo veture ka marre nje gjobe! Ne anen tjeter situata perdite po perkeqesohet!

Shto koment

Të ngjashme