Goditet në vendkalim një këmbësor

Goditet në vendkalim një këmbësor

21 tetor 2017 11:08

Në hapësirën mes dy rrethrrotullimeve në hyrje të Prishtinës, ka ndodhur një aksident.

Një këmbësor është goditur nga një veturë në vendkalim të këmbësorëve.

Koha.net ka siguruar një fotografi nga vendi i ngjarjes, ndërkaq mëson nga dëshmitarët se i aksidentuari ka marrë lëndime të rënda trupore dhe po trajtohet në QKUK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme