Gjenden tri predha të pashpërthyera në Prekaz

Gjenden tri predha të pashpërthyera në Prekaz

01 September 2017 11:57

Dje në fshatin Prekaz i poshtëm të Skenderajt, një person ka raportuar se derisa ka qenë duke i ruajtur bagëtitë në një fushë ka hasur në tri predha të pa shpërthyera.

Sipas raportit policor, njësiti për deminim i KFOR-it dhe FSK-së kanë tërhequr mjetet e dyshuara nga vendi i ngjarjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme