Hajni kthen pajisjen e vjedhur në Mitrovicë Foto: Ilustrim

Hajni kthen pajisjen e vjedhur në Mitrovicë

01 September 2017 11:47

Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili kishte vjedhur një pajisje elektronike në rrugën “Luan Nimani” në Mitrovicë.

PK-ja njofton se hajni ka kthyer pajisjen e vjedhur dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme