Përleshen dy gra, arrestohen Foto: Ilustrim

Përleshen dy gra, arrestohen

31 August 2017 11:11

Raportohet se dy gra janë arrestuar në Prizren pasi janë përleshur ndërmjet vete.

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se ato kanë qenë nën ndikim të alkoolit, transmeton Koha.net.

Të dyshuarat kane pësuar lëndime trupore dhe të njëjtat kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme