Rrah bashkëshorten në Viti Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten në Viti

08 August 2017 10:53

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Viti pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Policia e Kosovës njofton se i dyshuari ka sulmuar bashkëshorten të hënën në orët e para të mëngjesit.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme