Kronikë

Rrah burrin e saj në Prizren dhe largohet nga shtëpia, policia nis hetimet

Foto: Driton Paçarada / KD
 

Dje në Prizren ka ndodhur një dhunë familjare.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, theksohet se një grua e ka rrahur burrin e saj e më pas është larguar nga shtëpia, në drejtim të panjohur.