Kronikë

Një i vdekur e gjashtë të plagosur në një aksident në Shqipëri

Një i vdekur e gjashtë të plagosur në një aksident në Shqipëri
 

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Tiranë-Fushë Krujë.

Rreth orës 17:30, saktësisht në Tapizë, janë përplasur mjeti tipit “Benz” dhe një mjet tipit “Volkswagen” me drejtues shtetasin F.Xh.,59 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.