Kronikë

Pesë të arrestuar për prostitucion në Prishtinë

Pesë të arrestuar për prostitucion në Prishtinë

Pesë persona, dy burra dhe tri gra, janë arrestuar për prostitucion të mërkuren mbrëma, në kuadër të një operacioni policor.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës të enjten, përmes një komunikate për mediet. Në të shkruan se nga policia ishin përdorur masa të fshehta të hetimit, gjë që kishte rezultuar me bastisjen e një lokali në kryeqytet, transmeton Koha.net.