Digjet një autobus në Korroticë të Lartë të Drenasit, nuk raportohet për të lënduar Foto ilustrim

Digjet një autobus në Korroticë të Lartë të Drenasit, nuk raportohet për të lënduar

26 January 2020 10:26

Një autobus është djegur sot në fshatin Korroticë të Ulët të Drenasit.

Këtë për Koha.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Sipas informacioneve të para, ai ka thënë se nuk ka të lënduar dhe se nuk bëhet fjalë për ndonjë djegie serioze.

“Rreth orës 9:25 në rr. Prishtinë -Pejë në Korroticë të Lartë është djegur në pjesën e prapme një autobus. Udhëtarët kanë arritur të dalin nga autobusi pa u lënduar, ndërsa zjarri është lokalizuar”, ka thënë ai.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme