Aksident në Skenderaj, katër të lënduar Foto: Koha/Ilustrim

Aksident në Skenderaj, katër të lënduar

15 January 2020 10:16

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se dje në rrugën “Ilaz Kodra” në Skenderaj ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër persona të cilët janë dërguar për tretman mjekësor dhe pas marrjes së ndihmës mjekësore janë liruar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme