Kronikë

Sllavko Simiqit të Listës Serbe i digjet vetura në Leposaviq

 

Një veturë e tipit Peugeot ngjyrë e zezë dhe me targa KM është djegur mbrëmë pas mesnatës në Leposaviq.

Burime të KosovaPressit bëjnë të ditur se automjeti është pronë e deputetit Sllavko Simiq.