Kronikë

Dy shpërthime brenda natës në Shkodër

Dy shpërthime brenda natës në Shkodër
 

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer mbrapa banesës së shefit të Stacionit të Policisë Theth, shtetasit me iniciale Prele Milani. Nga shpërthimi fatmirësisht ka vetëm dëme materiale dhe jo lëndime në njerëz.

Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 21:45, në lagje “Guerrile” Shkodër.