Kronikë

Dy të arrestuar në Prishtinë për dhunë në familje

Dy të arrestuar në Prishtinë për dhunë në familje

Dy persona janë arrestuar në Prishtinë për dhunë në familje.

Sipas njoftimit nga Policia, është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi i njëjti ka demoluar gjësendet në banesë dhe ka kërcënuar bashkëshorten e tij. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.