Një e arrestuar në Gjilan për pengim të zyrtarëve policorë Foto: Koha / ilustrim

Një e arrestuar në Gjilan për pengim të zyrtarëve policorë

15 December 2019 12:53

Një femër është arrestuar të shtunën në Gjilan pasi i kishte penguar zyrtarët policorë në arrestimin e një të dyshuar mashkull.

E njëjta i ka shtyrë zyrtarët policor me dorë dhe të njëjtën kohë i dyshuari ka arritur të arratisej, transmeton Koha.net.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme