Një turk e një shqiptar kapën me drogë në Parkun e Prishtinës, arrestohen

Një turk e një shqiptar kapën me drogë në Parkun e Prishtinës, arrestohen

10 December 2019 12:21

Policia e Kosovës dje gjatë ditës ka arrestuar në Parkun e Prishtinës dy persona, një shqiptar dhe një turk pasi që gjatë kontrollimit iu gjetën paketime të vogla me peshë rreth 9 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Arrestimi është bërë në Parkun e Qytetit dhe me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /KsP.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme