Vidhen mbi 2 mijë euro në një market në Gjilan Foto: Koha/Ilustrim

Vidhen mbi 2 mijë euro në një market në Gjilan

06 December 2019 11:51

Prokuroria e Gjilanit njofton se mbrëmë në lagjen ‘’Kamnik’’, në Gjilan, rreth orës 22:00 dyshohet se tre persona të maskuar, kanë hyrë tek marketi ‘’KAM’’ dhe nën kërcënimin e armëve kishin grabitur paratë nga arka e marketit.

Vlera e tyre është rreth 2 mijë e 900 euro.

Rasti është duke u hetuar, ndërsa nuk raportohet për ndonjë të dyshuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme