Nën ndikim të alkoolit, pas mosmarrëveshjeve me gruan ia vë flakën shtëpisë Foto: Ilustrim

Nën ndikim të alkoolit, pas mosmarrëveshjeve me gruan ia vë flakën shtëpisë

04 December 2019 09:37

Është raportuar për një dhunë familjare që ka ndodhur dje në Prizren.

Policia, përmes raportit 24 orësh, njofton se është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij dhe nën ndikim të alkoolit ia kishte vënë flakën shtëpisë së tij.

“Për veç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme