4000 euro dhe stoli ari në vlerë 3000 euro vidhen në Rahovec Foto: Ilustrim

4000 euro dhe stoli ari në vlerë 3000 euro vidhen në Rahovec

03 December 2019 09:37

Policia e Kosovës raporton për një vjedhje të rëndë në fshatin Qifllak të Komunës së Rahovecit.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë ku persona të panjohur kanë hyrë me forcë në një shtëpi dhe kanë marrë pata të gatshme dhe stoli ari.

Sipas të dëmtuarit, hajnat kanë arritur të marrin 4000 euro para të gatshme dhe stoli ari me vlerë rreth 3000 euro.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme