Vetura humb kontrollin dhe futet brenda dyqanit të rrobave në Sarandë

Vetura humb kontrollin dhe futet brenda dyqanit të rrobave në Sarandë

18 November 2019 10:02

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe është futur brenda një dyqani rrobash.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ora News raporton se si pasojë e humbjes së kontrollit shoferi ka devijuar nga rruga edhe është përplasur me xhamin e butikut, duke shkaktuar thyerjen e tij.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme