Kronikë

Vdes një 56 vjeçar pasi goditet nga treni në Klinë

Vdes një 56 vjeçar pasi goditet nga treni në Klinë
Foto: Koha/Ilustrim
 

Mëngjesin e sotëm një 56 vjeçar ka vdekur si pasojë e goditjes nga treni.

Policia e Kosovës, përkatësisht Drejtoria Rajonale e Policisë Pejë, me datë 8.11.2019, sot në mëngjes rreth orës 06:15, është informuar për një rast i cili ka ndodhur në fshatin Klinavc-Klinë, në mes të një këmbësori dhe trenit të udhëtarëve.