Kronikë

Sulmohet fizikisht një grua në Fushë Kosovë nga dy grabitës

Foto: Koha
 

Policia raporton se viktima femër ka njoftuar se derisa ishte duke u kthyer në banesën e saj është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar meshkuj.

Sipas njoftimit, të njëjtit ia kanë grabitur çantën e krahut në të cilën kishte 250 euro para të gatshme, një zinxhirë dhe një unazë të arit dhe janë larguar në drejtim të panjohur.